Ballīte ar Robertu Pētersonu /Jaunā zāle/

Printer-friendly version
Piektdiena, 27.Oktobris 22:00

27. oktobrī teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē uz koncertu un ballīti ielūdz ventspilnieks Roberts Pētersons. Pie dīdžeja pults SKVR.

Roberts Pētersons mūziku apguvis Ventspils mūzikas skolā, popstudijā “Jūras akmentiņi” un pie vairākiem privātskolotājiem. Dalība popstudijā Robertam deva iespēju parādīt sevi plašam klausītāju lokam Latvijā, piedaloties lielkoncertos, televīzijas pasākumos, radio programmās un sadarbojoties ar tādiem pazīstamiem mūziķiem un komponistiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Andris Ērglis, Gints Stankevičš, Kaža, kā arī izdot pirmos singlus, kas nokļuva lielāko radio staciju rotācijās.
Iesākto Roberts turpinājis arī turpmāk, komponējot savu oriģinālmūziku, sadarbojoties ar profesionāliem mūziķiem, sniedzot koncertus un piedaloties televīzijas projektos. 2014. gadā jaunā mūziķa darbība vainagojās ar debijas albumu “Apturēts laiks”, Albumā iekļautas divpadsmit oriģināldziesmas, no kurām divas iekļuvušas Latvijas radio 2 veidotajā Muzikālās bankas top15 un tās apbalvošanas ceremonijā.

Pašlaik Roberts strādā pie jauna albuma un koncertprogrammas, kurā iekļauti gan populārākie singli, gan jaunie skaņdarbi.

Biļešu cena € 2.00
Biļetes t/n "Jūras vārti"un visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv Pirkt biļeti

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome