Džems Nr.3. Ventspils bigbends un lietuviešu trompetists Dominiks Višņausks /Jaunā zāle/

Printer-friendly version
Ceturtdiena, 26.Oktobris 19:00

26. oktobrī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē kopā ar Ventspils bigbendu uzstāsies lietuviešu trompetists Dominiks Višņausks.

Trompetists un improvizators Dominiks Višņausks ir pazīstams kā profesionāls un daudzpusīgs mūziķis. Studējis Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā, Leipcigas Mūzikas koledžā un Amsterdamas konservatorijā. Piedalījies džeza festivālos Lietuvā, kā arī ārvalstīs - North See Jazz (Nīderlande), Cully (Šveice), Reykjavik (Islande), Ankara (Turcija), Tabasalu (Igaunija), Minsk (Baltkrievija), Leningrad (Krievija), Junas (Francija). Dominika koncerta biogrāfija ietver vairākus starptautiskus projektus, kas izskanējuši Eiropā, Islandē, Kanādā un ASV. Viņš koncertējis kopā ar tādiem mūziķiem un muzikālām apvienībām kā Vijay Iyer, Klaus Kugel, Hill Green, Dalius Naujokaitis, Michael Moore, Andreas & Mathias Pichler, Jazzwerkstatt, A.Bumšteinas, L.Mockūnas, Jan Mksimovicz, Grazyna Auguscik, Jarek Bester, Secret Swing Society, Vapirov's Big Band, I.Bril, Igaunijas Dream Big Band, Mezkal Jazz, Jazzwerkstatt,Eiropas Jauniešu Big Band "Swinging Europe", Gerd Hermann Ortler Orchestra.
Šobrīd, paralēli pasniedzēja darbam Vytautas Magnus Universitātē, Kauņas Mūzikas akadēmijā un Viļņas Konservatorijā, Dominiks Višņausks ir arī Latvijas mūzikas akadēmijas pasniedzējs un Latvijas radio bigbenda solists.

Biļešu cena € 5.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv. Pirkt biļeti
Ar t/n “Jūras vārti” DRAUGA KARTI atlaide 10%.

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome