Latvian Blues Band un Big Daddy Wilson koncerts

Printer-friendly version
Sestdiena, 10.Februāris 19:00

10. februārī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies lieliskā blūzmeņu apvienība „Latvian Blues Band” un blūza leģenda Big Daddy Wilson no Amerikas Savienotajām valstīm.

Big Daddy Wilson ir dziedātājs un komponists no Edentonas, Ziemeļkarolīnā, ASV, kurš pēdējo 20 gadu laikā sniedzis neskaitāmus koncertus visā pasaulē un 2014. gadā ieguvis “Labākā blūza mākslinieka balvu” Vācijā.
Par sadarbību ar Latvian Blues Band mūziķis saka: “Šie puiši ir lieliski! Viņi spēlē ļoti dziļi - ar sirdi un dvēseli. Brīnišķīgs blūzs! Paldies par fantastiskajiem blūza vakariem!”

“Latvian Blues Band” ir viena no starptautiski pazīstamākajām latviešu grupām, kas savas pastāvēšanas laikā koncertējuši daudzviet pasaulē. Piedalījušies lielākajos Eiropas un ASV blūza festivālos, kā arī vairākkārt - “International Blues Challenge” Memfisā, ASV.

Īpaši augsti vērtējama grupas dalība “Chicago Blues Festival”, kur “Latvian Blues Band” koncertēja kā pirmā Eiropā bāzētā grupa festivālā vēsturē.

Mūziķu darbību atzinīgi novērtējuši daudzi blūza eksperti ASV un Eiropā. 2004. gadā leģendārais ģitārists un blūza eksperts Bob Margolin pasaules vadošajā blūza žurnālā “Blues Revue” publicēja rakstu par Latvian Blues Band kā Eiropas blūza fenomenu.

Grupā spēlē vieni no labākajiem blūza mūziķiem Latvijā – Jānis „Bux” Bukovskis, Rolands Saulietis, Mārcis Kalniņš, Artis Ločmelis, Viesturs Grapmanis un Jonatans Rācenājs.

Biļešu cena € 8.00 - 10.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu Serviss"kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv Pirkt biļeti
Ar t/n "Jūras vārti" DRAUGA KARTI atlaide 10%

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF