Janvāris 2015

Sākas biļešu tirdzniecība uz Dailes teātra izrādi "Divi kapteiņi"

No 3. februāra aicinām iegādāties biļetes uz Dailes teātra izrādi "Divi kapteiņi", kas notiks 4. martā plkst. 19:00.
Biļetes pārdošanā:
03/02 no plkst. 17:00 līdz 19:00 tikai t/n "Jūras varti", Ventspils Kultūras centra un O/C "Ventspils" kasēs
04/02 no plkst. 12:00 visās "Biļešu serviss" kasēs, kā arī www,bilesuserviss.lv

Unikāla "Kartupeļu opera" ģimenēm ar skolas vecuma bērniem

31. janvārī plkst. 18:00 mazie skatītāji un viņu vecāki laipni aicināti apmeklēt teātra namu "Jūras vārti" un noskatīties aizraujošu muzikālu izrādi "Kartupeļu opera".

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Gidona Krēmera un orķestra "Kremerata Baltica" koncertu

No 28. janvāra aicinām iegādāties biļetes uz Gidona Krēmera un orķestra "Kremerata Baltica" koncertu "Sempre Tango".
Koncerts notiks 18. martā plkst. 19:00

Gidons Krēmers, orķestris Kremerata Baltica - programmā Sempre Tango

Koncertā piedalās orķestris un solisti: Gidons Krēmers, pianiste Anastasia Voltchok. Programmas ideja Gidonam Krēmeram tapusi ilgu gadu gaitā, strādājot pie Astora Pjacollas darbu adaptēšanas klasiskās mūzikas koncertiem dažādās auditorijās.

"Jūras vārtu" Jaunās zāles atklāšana

13. februārī plkst. 20:00 ar mūziķa Dream Koala /Berlīne/ un pašmāju apvienības “Kasetes” koncertu tiks atvērta Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunā zāle, kas turpmāk būs vieta dažādām kultūras norisēm ārpus ierastā – vietējo un ārvalstu mūziķu koncertiem, teātra un dejas izrādēm, kino un citiem pasākumiem.

Gidons Krēmers, orķestris "Kremerata Baltica" programmā "Sempre Tango"

18.martā plkst. 19:00 piedāvājam koncertprogrammu "Sempre Tango", kurā piedalās orķestris "Kremerata Baltica" un solisti - Gidons Krēmers, pianiste Anastasia Voltchok. Programmas ideja Gidonam Krēmeram tapusi ilgu gadu gaitā, strādājot pie Astora Pjacollas darbu adaptēšanas klasiskās mūzikas koncertiem dažādās auditorijās.

Tiek uzsākta teātra nama „Jūras vārti” abonementu tirdzniecība

No 23. janvāra līdz 31. janvārim kultūras un mākslas cienītājiem būs iespēja iegādāties abonementu - biļešu komplektu uz pasākumiem teātra namā „Jūras vārti”. Kopumā būs pieejami 170 abonementi, kas ir 25% no skatītāju zāles sēdvietu skaita.

Nāc dziedāt kamerkorī "Ventspils"

Kamerkoris “Ventspils” un tā diriģents Aigars Meri izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu visās balsu grupās. Noklausīšanās notiks šī gada 19. un 21. janvārī  no plkst. 17:00 līdz 18:00 teātra nama “Jūras vārti” telpās, Karlīnes ielā 40. Pretendentiem nav vecuma ierobežojuma un nav jāsagatavo īpašs priekšnesums.

Čellu trio „Melo-M” ar jauno koncertprogrammu viesosies Ventspilī

Jaunās koncertprogrammas „No meža mēs nākam” Latvijas turnejas ietvaros 20. martā čellu trio „Melo-M” ar koncertu viesosies teātra namā „Jūras Vārti”, klausītājiem piedāvājot gan jaundarbus, gan pašas populārākās melodijas no grupas repertuāra.

Izmaiņas teātra biļešu tirdzniecības kārtībā /video/

Ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju un teātra nama”Jūras vārti” apmeklētāju ierosinājumus, sākot ar 2015. gada janvāri, tiek mainīta SIA „Kurzemes filharmonija” organizēto pasākumu biļešu tirdzniecības kārtība.