Augusts 2015

Pauļa Liepas grafikas izstāde "Klusā daba 2"

Teātra nama "Jūras vārti" mazajā izstāžu zālē no 25. augusta līdz 10. septembrim skatāma Pauļa Liepas grafikas darbu izstāde "Klusā daba 2".

“Jūras vārtos” turpinās Ventspils bigbenda koncertu sērija

10. novembrī teātra namā “Jūras vārti” notiks ceturtais un šogad pēdējais koncertsērijas "Džems ar Ventspils bigbendu" jeb "Iepazīstot Big Band" koncerts. Īpašais viesis - Intars Busulis.

"The Soft Moon" koncerts /Jaunā zāle/

25. septembrī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāms tumsnējās elektroniskās mūzikas mākslinieka Luisa Vaskeza (Luis Vasquez) projekta “The Soft Moon” koncerts.

Ventspils Pilsētas svētkus apmeklējuši 125 000 viesu

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils pilsēta ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu atzīmēja 725. dzimšanas dienu. Svētku organizētāji lēš, ka šajās dienās pasākumus un dažādas aktivitātes apmeklējuši ap 125 000 cilvēku.

Bena Frosta koncerts Ventspilī jau nedēļas beigās /Jaunā zāle/

Jau šīs nedēļas nogalē, 8. augustā, Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē koncertēs Islandē dzīvojošais austrāliešu elektroniskās mūzikas mākslinieks Bens Frosts (Ben Frost), kā arī latviešu elektroniskās mūzikas eklektiķis “Oyaarss”.

GACHO koncerts /Jaunā zāle/

Piektdien, 7.augustā teātra nama "Jūras Vārti" Jaunajā zālē ar ilgi gaidītu un enerģijas pārbagātu koncertu Ventspilī atgriežas hiphop un elektroniskās mūzikas izpildītājs GACHO.

Flamenko izpildītāju "PUERTO FLAMENCO" koncerts

16. augustā plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti viesosies satriecoša flamenko izpildītāju grupa no Seviļas sirds "PUERTO FLAMENCO", kas pārstāv autentiskā flamenko pašreizējās tendences. Neierobežota enerģija, emociju pārpilnība un iespaidīga virtuozitāte ir radījusi pārliecinoši vienādas atsauksmes no starptautiskās auditorijas un recenzentiem.

Ventspils svinēs 725. dzimšanas dienu

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils pilsēta ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu atzīmēs 725. dzimšanas dienu.
2015. gads pilsētai un ventspilniekiem ir nozīmīgs nevien kā 725. jubilejas gads, bet arī kā divdesmit piektā gadskārta, kopš Ventspilī tiek svinēti
Pilsētas svētki.