Septembris 2015

Latvijas Mākslinieku savienības muzeja izstāde “Jūra”

Biedrība “Latvijas Mākslinieku savienība” sadarbībā ar teātra namu “Jūras vārti” Ventspilī, Latvijas Mākslinieku savienība muzeja (LMS muzejs) ciklā “Nacionālie dārgumi” rīko jau trešo izstādi. Izstādē “Jūra” eksponēti Latvijas autoru glezniecības un tēlniecības darbi, kas radīti laika posmā no 20.gadsimta 60.gadiem līdz 80.gadu beigām.

ŠODIEN “The Soft Moon” koncertu Ventspilī ievadīs “Lessfucc”

25. septembrī Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāmo tumsnējās elektroniskās mūzikas projekta “The Soft Moon” koncertu ievadīs elektroniskās mūzikas mākslinieks “Lessfucc” no Rīgas.

Info par biļešu tirdzniecības sākumu

Otrdien, 22.septembrī, sākam tirgot biļetes uz Valmieras Drāmas teātra izrādi bērniem "Maija un Paija"! Biļetes pieejamas teātra nama "Jūras vārti" un visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv.

“Kino vārtu” filmas seansu Ventspilī apmeklēs arī Ručs

Jau šodien, 15. septembrī, Ventspils teātra namā “Jūras vārti” lektorija “Kino vārti” ietvaros tiks izrādīta latviešu dokumentālā filma “Ručs un Norie”, kuru apmeklēt sola arī viena no tās galvenajām varonēm – Ručs.

Ir pieejamas biļetes uz Nacionālā teātra izradi "Raiņa sapņi"

Teātra nams “Jūras vārti” informē, ka vēl ir pieejamas biļetes uz Nacionālā teātra izrādi “Raiņa sapņi”, kas notiks svētdien, 13. septembrī plkst. 17:00.

Kamerkoris „Ventspils” aicina jaunus dziedātājus

Kamerkoris “Ventspils” un tā diriģents Aigars Meri izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu visās balsu grupās. Noklausīšanās notiks šī gada 14. un 16. septembrī  no plkst. 18:00 teātra nama “Jūras vārti” telpās, Karlīnes ielā 40. Pretendentiem nav vecuma ierobežojuma un nav jāsagatavo īpašs priekšnesums.

Latvijas Radio kora koncertprogramma "Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzeja mūzikā"

11. septembrī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" koncertēs Latvijas Radio koris ar koncertprogrammu "Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzeja mūzikā".

Jūras vārtos skatāma unikāla dzintaru rotu izstāde

No 11. septembra teātra namā „Jūras vārti” mazajā izstāžu zālē skatāma rotu izstāde "Dzintars mūsdienu laikmetīgajās rotās", kas tapusi sadarbībā ar mākslas galeriju "Putti".
Izstādē būs apskatāmas Andra Laudera, Gunta Laudera, Māra Auniņa, Māra Šustiņa un Valda Brožes veidotās dzintara rotas.

Dzejkoncerts ar grupu "Sigma" /Jaunā zāle/

Mūziķu, dzejnieku un laikmetīgās dejas horeogrāfu kopprojekts Dzejkoncerts, kurš radās un tika pirmatskaņots pagājušā gada Dzejas dienās Rīgas Domā, šī gada 5. septembrī gaidāms Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē.
Pirms koncerta notiks Ventspils domes un Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas izcilības stipendijas ieguvēju apbalvošanas ceremonija.

BalticSeaDocs filmas rādīs arī Ventspilī

No 2. līdz 4. septembrim teātra nama "Jūras vārti" Jaunajā zālē kino cienītājiem būs iespēja noskatīties starptautisku atzinību guvušas dokumentālās filmas, kas tiks demonstrētas Nacionālā Kino centra organizētā 19. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma (BalticSeaDocs) ietvaros.