Janvāris 2016

Atcelta Rīgas Krievu teātra izrāde "Vasarnieki"

Informējam, ka tiek atcelta 15. februārī paredzētā Rīgas Krievu teātra izrāde "Vasarnieki". Tās vietā aicinām apmeklēt izrādi "Spoks no Kentervilas".
Iegādātās biļetes derīgas.

Jūras vārtos skatāma Ilzes Smildziņas personālizstāde

No 26. janvāra līdz 28. februārim teātra nama „Jūras vārti" lielajā izstāžu telpā skatāma gleznotājas Ilzes Smildziņas personālizstāde „Pa ceļam". Tikšanās ar mākslinieci un izstādes atklāšana 30. janvārī plkst. 18:00.

Rīgas Krievu teātris uz Ventspili ved “Graņonku”

24. janvārī plkst. 17:00 Rīgas Krievu teātris ventspilniekiem piedāvā izrādi "Graņonka” - daudzšķautņainu stāstu par alkohola lomu cilvēka dzīvē.

Kino vārti. Dokumentālā filma "Īvāns"

21. janvārī plkst. 18:00 teātra namā “Jūras vārti” tiks demonstrēta nesen pirmizrādi piedzīvojusī latviešu dokumentālā filma “Īvāns”, pēc kuras skatītājiem būs iespēja tikties ar filmas režisoru Andreju Verhoustinski.

Fotogrāfiju izstāde "Kļūda 404. Adrese nav atrasta"

No 19. janvāra līdz 14. februārim teātra namā “Jūras vārti” skatāma fotogrāfiju izstāde "Kļūda 404. Adrese nav atrasta", kas ir Jekaterinas Karpovas apmācību kursa "Fotografēšanas pamati" otrā izlaiduma dalībnieku kopprojekts.
Izstādes atklāšana 19. janvārī plkst. 18:00.

Teātra nams „Jūras vārti” aicina iegādāties abonementu

No 15. janvāra līdz 23. janvārim kultūras un mākslas cienītājiem būs iespēja iegādāties abonementu - biļešu komplektu uz pasākumiem teātra namā „Jūras vārti”. Kopumā būs pieejami 170 abonementi, kas ir 25% no skatītāju zāles sēdvietu skaita.

Tiks parakstīts vienošanās protokols ar Liepājas teātri

12. janvārī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" notiks Liepājas teātra izrāde "Pieci vakari". Pirms izrādes Ventspils pilsētas dome, SIA „Kurzemes filharmonija” un Liepājas teātris parakstīs trīspusēju Vienošanās protokolu par sadarbību nākamajos trīs gados, paredzot sniegt ventspilniekiem katru gadu 4 viesizrādes, t.sk. vienu izrādi bērniem vai jauniešiem.

Jūras vārtos izskanēs Brāmsa "Vācu rekviēms"

14. janvārī plkst. 19:00 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) Ventspils klausītājiem piedāvās Johannesa Brāmsa Trešo simfoniju, kas programmā iekļauta līdzās viņa vokālsimfoniskajam šedevram “Vācu rekviēms”.
Pirms koncerta mūzikas žurnālista un eksperta Oresta Silabrieža ievadvārdi.

SIA "Kurzemes filharmonija" aicina pietekities uz SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJA amatu

SIA “Kurzemes filharmonija” (reģistrācijas Nr.51203035281) aicina pieteikties uz SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJA amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku):