Marts 2016

Ventspils bigbends muzicēs kopā ar ārvalstu solistiem /Jaunā zāle/

31. martā Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāms Ventspils bigbenda koncerts kopā ar diviem spilgtiem savas paaudzes džeza mūzikas solistiem – horvātu izcelsmes dziedātāju Danielu Čačiju (Daniel Čačija) un austriešu trompetistu Gerhardu Ornigu (Gerhard Ornig).

Zanes Daudziņas monoizrāde "Bruņota un bīstama

1. aprīlī plkst. 19:00 izrāžu apvienība "Pannas Teātris" Ventspils skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, piedzīvojumiem bagātu komēdiju "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā.

Mainīts humoršova norises datums!

Pasākuma organizators - biedrība "Jaunais teātris" informē, ka 22/03 paredzētais humoršovs "Apsveicam, sieviešu diena!" tiek pārcelts uz 25/04.
Iegādātās biļetes derīgas!
Info tālr. 29473307

Aleksandra Hokinsa trio koncertēs Jūras vārtos /Jaunā zāle/

2. aprīlī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāms britu pianista un komponista Aleksandra Hokinsa (Alexander Hawkins) trio koncerts, kas būs vienīgais mūziķu koncerts Latvijā.

Liepājas teātra izrāde "Boeing, Boeing!"

23. martā plkst. 19:00 Liepājas teātris aicina Ventspils skatītājus uz izrādi "Boeing, Boeing!".
„Boeing, Boeing” ir dramaturga Marka Kamoleti viszināmākā luga (sarakstīta 1960. gadā), kas kļuvusi arī par viņa firmas zīmi. Šī luga 1991. gadā ir iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk spēlētā franču luga pasaulē. Vienā no Parīzes teātriem tā spēlēta 19 gadus! 1962. gadā lugas tulkojums angļu valodā tai atvēra visas pasaules teātru durvis. Tiek lēsts, ka teātros Kamoleti lugas noskatījušies 20 miljoni pasaules iedzīvotāju.

Kamila Sensānsa un Sera Džona Tavenera garīgā mūzika Lielās Piektdienas koncertā

25. martā plkst. 16:00 teātra namā “Jūras vārti” kamerkora “Ventspils”, Ventspils kamerorķestra un izcila solistu sastāva izpildījumā izskanēs divi Latvijā reti atskaņoti skaņdarbi – Kamila Sensānsa “Rekviēms”Op.54 un Sera Džona Tavenera  koncerts čellam un stīgu instrumentu orķestrim “The Protecting Veil”.

Rīgas Krievu teātris rādīs Gorkija “Vasarniekus”

21. martā plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” Rīgas Krievu teātris, režisors Elmārs Seņkovs un viņa radošā komanda piedāvā savu slavenās Maksima Gorkija lugas “Vasarnieki” versiju.

Uz “Jūras vārtu” skatuves Dž. Pučīni “Madama Butterfly”

20. martā plkst. 17:00 Latvijas Nacionālās operas un baleta teātris (LNOB) Ventspilī viesosies ar  vēsturisko Dž. Pučīni operas “Madama Butterflay” iestudējumu, kas tapis 1925. gadā un saglabājis oriģinālo scenogrāfiju un kostīmu dizainu.

“Jūras vārtos” atsākas Ventspils bigbenda koncertu sērija

15. martā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē atsāksies nu jau par tradīciju kļuvusī koncertsērija "Džems ar Ventspils bigbendu”, pirmajā koncertā kā viesmāksliniekiem piedaloties dziedātājai Aijai Vītoliņai un basistam Edvīnam Ozolam.

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Pinokio" notiks 6. aprīlī plkst.13:00

SIA "Kurzemes filharmonija" informē, ka pārceltā Latvijas Leļļu teātra izrāde "Pinokio" notiks 6. aprīlī plkst. 13:00 teātra namā "Jūras vārti".
Iepriekš iegādātās biļetes derīgas.

Tālr. informācijai 63624271