Jūnijs 2016

Ventspilī notiks XIII Starptautiskās Vokālās meistarklases

No 23. līdz 26. jūlijam Ventspilī jau trīspadsmito reizi notiks Starptautiskās Vokālās meistarklases, kas pulcēs gan jaunos, gan pieredzējušos dziedātājus un vokālos pedagogus no Latvijas un ārvalstu mūzikas skolām un augstskolām.
Dalībai meistarklasēs vēl ir iespējams pieteikties līdz 15. jūlijam, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi alidavane@inbox.lv.

Koncerts - zaļumballe ar grupu "Rumbas Kvartets"

Šovasar Jāņus "Jūras vārtos" ieskandinās "Rumbas kvartets", kas 16. jūnijā plkst. 20:00 koncerttūres ietvaros piestās arī Ventspilī. Klausoties grupas jaunākās un populārākas dziesmas, būs iespēja izdancoties kā īstā zaļumballē!

Daces Grundmanes izstāde "Gaismas pieskārieni"

No 28. jūnija līdz 31. jūlijam teātra namā “Jūras vārti” skatāma Daces Grundmanes personālizstāde “Gaismas pieskārieni”.

“No saldenās pudeles” dodas viesizrādē

7. jūnijā viesizrādē uz Rīgu, uz Kultūras pili “Ziemeļblāzma" dosies divi SIA “Kurzemes filharmonija” kolektīvi – kamerkoris “Ventspils” un Ventspils kamerorķestris, lai galvaspilsētas skatītājiem piedāvātu Ventspilī tapušu muzikālu projektu – Imanta Kalniņa dziesmu spēli “No saldenās pudeles”.

Jūras vārtos izskanēs unikāls mūzikas un mākslas projekts "Krievija – sejas un maskas"

10. jūnija plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” Baltijas jauniešu kamerorķestris “Kremerata Baltica” atskaņos unikālu mūzikas un mākslas projektu, kas Eiropas koncertzālēs guvis klausītāju nedalītu atzinību. Musorgska vēsturiskajam skaņdarbam “Izstādes gleznas” ievērojamais Krievijas mākslinieks Maksims Kantors ir radījis mūsdienu mākslas darbus.