Augusts 2016

Notikusi SIA „Kurzemes filharmonija” izsludinātā izsole

30. augustā noslēgusies SIA „Kurzemes filharmonija” izsludinātā telpu nomas tiesību izsole.
Izsolē bija pieteicies viens pretendents – SIA “ Coer food”, un saskaņā ar izsoles noteikumiem, izsoles rīkotājs pieņēmama lēmumu par līguma slēgšanu ar šo pretendentu par izsoles sākotnējo cenu - EUR 1,35 (viens euro trīsdesmit pieci euro centi) par m2.

Koncertprogramma "PIAZZOLLA. GALLIANO. TANGO"

7. septembrī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" izskanēs koncertprogramma "PIAZZOLLA. GALLIANO. TANGO", kas aizvedīs klausītājus muzikālā ceļojumā ar tango piesitienu no naksnīgās Rīgas uz Parīzi un Ņujorku. Līdzās Astora Pjacollas un Rišāra Galjāno mūzikai tango noskaņās skanēs Artura Maskata nesen komponētais darbs "Pusnakts Rīgā" un speciāli šai programmai sacerēts jaundarbs, ko komponējis sevišķi smalkas mūzikas valodas īpašnieks Mārtiņš Viļums.

Te ir darbs!

SIA “Kurzemes filharmonija” aicina pieteikties uz Teātru un māksliniecisko programmu producenta amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku).

CV un motivācijas vēstuli līdz 2016. gada 1. septembrim ieskaitot, iesniegt SIA “Kurzemes filharmonija” teātra namā “Jūras vārti” 131. kab. Karlīnes iela 40, Ventspilī vai sūtīt elektroniski - iveta.lace@ventspils.lv, uzziņas pa tālruņiem 636 21754; 29238276.

SIA „Kurzemes filharmonija” izsola telpu nomas tiesības

SIA „Kurzemes filharmonija” informē, ka tiek izsolītas nomas tiesības telpām, kas atrodas teātra namā “Jūras vārti”, Karlīnes ielā 40, Ventspilī, ar kopējo platību 222,1 m2. Telpu lietošanas mērķis - sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana.

Izsoles nolikumu skatīt ŠEIT

Ventspils Pilsētas svētku pasākumus apmeklējuši vairāk nekā 130 000 cilvēku

No 5. līdz 7. augustam Ventspils pilsēta ar vērienīgu svētku programmu atzīmēja 726. dzimšanas dienu. Svētku organizētāji lēš, ka šajās dienās pasākumus un dažādas aktivitātes apmeklējuši vairāk nekā 130 000 cilvēku.

Ventspils svin 726. dzimšanas dienu

No 5. līdz 7. augustam Ventspils pašvaldība aicina ciemos viesus – tuvus un tālus, lielus un mazus, lai  ar vērienīgu svētku programmu atzīmētu pilsētas 726. dzimšanas dienu.

Svētku programmu skatīt ŠEIT

Jūras vārtos skatāma Jāņa Kupča personālizstāde

No 4. augusta līdz 4. septembris teātra namā “Jūras vārti” skatāma Jāņa Kupča personālizstāde “Zudušos ciemus meklējot”.