Decembris 2016

Ziemassvētku koncerts "Kā man tevi sasildīt"

21. decembrī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" izskanēs komponista Jāņa Lūsēna jaunā Ziemassvētku programma. Šogad komponists vienkopus pulcējis divus lielisku un spēcīgu balsu īpašniekus – Andri Ērgli un Anniju Putniņu, kā arī izcilo vijolnieku Raimondu Ozolu un zvanu ansambli Primus. Jāņa Lūsēna instrumentālajai grupai pievienosies arī Ventspils kultūras centra koris „Kaiva”.

Jūras vārtos viesosies Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends

28. decembrī plkst. 19:00 ar Frenka Sinatras dziesmām no programmām “Frank Sinatra 100” un “Frank Sinatra Ziemassvētkos” teātra namā "Jūras vārti" koncertēs dziedātājs Daumants Kalniņš kopā ar Jelgavas bigbendu.
Koncerta divās daļās skanēs gan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas Sinatras dziesmas, gan klausītājiem izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi, to skaitā arī dziesmas no Ziemassvētku repertuāra.

Jūras vārtos skanēs Ērika Ešenvalda “Ziemeļu gaisma”

Sestdien, 17. decembrī plkst. 17:00  teātra namā “Jūras vārti” izskanēs Lielās mūzikas balvas 2015. gada laureāta nominācijā "Gada uzvedums" - Ērika Ešenvalda, multimediālā simfonija "Ziemeļu gaisma".

Latvian Blues Band koncertēs kopā ar Ventspils bigbendu

14. decembrī teātra namā “Jūras vārti” notiks ceturtais šī gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu muzicēs starptautiski atzītākā Latvijas blūza grupa "Latvian Blues Band".

Sarmītes Caunes personālizstāde “Mana pasaule”

No 14. decembra līdz 10. janvārim teātra namā “Jūras vārti” skatāma Sarmītes Caunes  mākslas darbu izstāde “Mana pasaule”.

Jūras vārtos skatāma miniatūrgrafikas izstāde "Robeža"

No 9. decembra līdz 9. janvārim teātra namā "Jūras vārti" skatāma miniatūrgrafikas izstāde "Robeža".
Šogad izstādes tēma “Robeža” ir izvēlēta, balstoties uz saspringtajām norisēm pasaules telpā, kas liek īpaši aizdomāties par katra indivīda personīgo telpu, brīvību un cilvēciskajām vērtībām. Biedrība “Grafikas kamera” uzskata par nepieciešmu dot iespēju pieredzējušiem un jauniem māksliniekiem dalīties ar savu redzējumu un aktīvi piedalīties sabiedriskās domas veidošanā.

Adventa koncerts Ventspils baptistu baznīcā

Sestdien, 10. decembrī plkst. 15:00 Ventspils baptistu baznīcā notiks Adventa koncerts.
Koncertā piedalīsies Ventspils Kamerorķestris, Kamerkoris “Ventspils” un Ventspils sieviešu koris “Venda”. Diriģents Aigars Meri. Solisti – Kaspars Zemītis, Pēteris Ozoliņš.
Koncerta programmā - Selga Mence “Bērnības zeme”, Rihards Dubra “The Mystery of His Birth”, Kaspars Zemītis Mesa.

Rīgas Krievu teātra izrāde "Mīlēt"

9. decembrī plkst. 19:00 Rīgas Krievu teātris aicina apmeklēt izrādi "Mīlēt", ko pēc Viktorijas Tokarevas lugas iestudējusi Alla Sigalova.