Marts 2017

Jūras vārtos notiks Džordāno Čikāgas dejas kompānijas izrāde

11. aprīlī plkst. 19:00 Starptautiskā Baltijas baleta festivāla ietvaros Ventspilī ar izrādi viesosies Džordāno Čikāgas dejas kompānija (Giordano Dance Chicago).

Bēthovena imperatora koncerts britu pianista Nika van Blosa un “Sinfonietta Rīga” sniegumā

Turpinot sadarbību ar izcilākajiem Eiropas klasiskās mūzikas interpretiem, 29. martā plkst. 19:00 kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" aicina tikties ar ievērojamo, vācu kultūrtelpai piederīgo diriģentu Tomasu Zanderlingu (Thomass Sanderling) un ekscentrisko britu klaviervirtuozu Niku van Blosu (Nick van Bloss). Klasicisma mūzikas gardēžiem tiks dāvāts Ludviga van Bēthovena Pirmais un Piektais klavierkoncerts, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta dzirkstoši līksmā uvertīra operai “Figaro kāzas”.

Ventspilī koncertēs kanādiešu mūziķe Džesija Lanza

25. martā plkst. 21:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies viena no šobrīd aktuālākajām kanādiešu mūziķēm Džesija Lanza (Jessy Lanza).
Koncertu ievadīs latviešu mūziķe un māksliniece “MNTHA”.
Pēc koncerta “Jūras vārtu” kafejnīcā plates no savas vinila kolekcijas spēlēs DJ Uldis Rudaks
.

Ventspils bigbends koncertēs kopā ar saksofonistu Kārli Vanagu

30. martā plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē kopā ar Ventspils bigbendu uzstāsies saksofonists, aranžētājs, bigbendu vadītājs un mūzikas pedagogs – Kārlis Vanags.

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Sieviete"

Aicinām iegādāties biļetes uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Sieviete", kas notiks 19.aprīlī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti".
Biļešu tirdzniecības kārtība:
21/03 no plkst. 17:00 - 19:00 biļetes nopērkamas tikai t/n "Jūras vārti", Ventspils Kultūras centra un O/C "Ventspils" kasēs
22/03 no plkst.12:00 biļetes nopērkamas visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv

Ventspilī koncertēs džeza kvintets “Papanosh” no Francijas

18. aprīlī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē koncertu sniegs džeza kvintets “Papanosh” no Francijas.

Skatāma izstāde "KOPĀ/tālāk"

No 21. marta teātra nama "Jūras vārti" abās izstāžu telpās skatāma četru vienas ģimenes mākslinieku kopizstāde "KOPĀ/tālāk", kas parādīs atšķirīgu mākslas jomu - tēlniecības, tekstilmākslas, grafiksa, 3D mākslas – mediju izmantojumu šodienas kontekstā.

Jaunajā zālē koncertēs "Dzelzs vilks"

18. martā plkst. 20:00 Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē, atzīmējot ceturtdaļgadsmitu uz skatuves, ar koncertu viesosies pazīstamā rokgrupa “Dzelzs vilks”.

Rīgas Krievu teātris rādīs leģendāro Bertolta Brehta lugu

13. martā plkst. 19:00 Rīgas Krievu teātris Ventspils skatītājiem piedāvā leģendārās Bertolta Brehta lugas “Krietnais cilvēks no Sečuānas” iestudējumu Elmāra Seņkova režijā.

Ventspilī koncertēs amerikāņu trompetists Pīters Evanss

10. martā Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies pazīstamais džeza un improvizācijas meistars – trompetists Pīters Evanss (Peter Evans) no ASV.