Augusts 2017

Ventspilī koncertēs mākslinieks Kolins Selfs

23. septembrī Ventspilī teātra namā “Jūras vārti” gaidāmajai amerikāņu elektroniskās popmūzikas māksliniecei Ramonai Gonzalesai (Ramona Gonzalez) jeb “Nite Jewel” ar solo performanci pievienosies mākslinieks Kolins Selfs (Colin Self).

Intars Busulis koncertēs kopā ar Ventspils bigbendu un Ventspils Kamerorķestri

21. septembrī Ventspilī,  teātra namā “Jūras vārti” viesosies atraktīvais un publikas mīlētais dziedātājs Intars Busulis. Kopā ar viņu uz skatuves kāps Ventspils bigbends, Renāra Lāča vadībā un Ventspils Kamerorķestris, Aigara Meri vadībā.
Koncerta sākums plkst. 19:00

Septembrī Jūras vārtos viesosies Latvijas Nacionālais teātris

28. septembrī plkst. 19:00 Ventspils skatītāji aicināti novērtēt 2016. gada Latvijas Nacionālā teātra lugu konkursa laureāti, režisora Valda Lūriņa iestudēto Annas Rancānes lugu "Bišumāte un vilkacis".

Pianists Daumants Liepiņš koncertēs Ventspilī

8. septembrī plkst. 18:00 teātra nama "Jūras vārti" Jaunajā zālē izskanēs pianista Daumanta Liepiņa solokoncerts

Ventspilī atzīmēs pilsētas dzimšanas dienu

No 4. līdz 6. augustam, trīs dienu garumā Ventspilī tiks svinēti Pilsētas svētki, kas šogad priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām kultūras, mākslas un sporta norisēm, spilgtiem muzikāliem notikumiem un aizraujošām izklaidēm.

Plašāka programma ŠEIT

Pilsētas svētku Nakts dejas Reņķa dārzā

Sestdien, 5. augustā uz Nakts dejām Reņķa dārzā aicina trīs atraktīvi, popularitāti un klausītāju simpātijas guvuši kungi – Lauris Reiniks, Roberto Meloni un Ralfs Eilands.

“Jūras vārtos” skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēju un studentu darbu izstāde

No 4. augusta līdz 10. septembrim teātra namā “Jūras vārti” skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu darbu izstāde “Escultura”.

Pilsētas svētku salūtu varēs vērot tiešraidē

5. augustā no plkst. 22:55 Ventspils Pilsētas svētku vakara programma tiks translēta tiešraidē interneta portālos www.ventspils.lv un www.ventasbalss.lv.
Pārraidē varēs redzēt:
- plkst. 22:55 filmu par aizvadītā gada spilgtākajiem notikumiem Ventspilī;
- plkst. 23:00 Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga svētku uzrunu un svētku uguņošanu.