Janvāris 2018

Ventspilī koncertēs čehu vijolniece un dziedātāja Iva Bitova

28. janvārī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē savu pirmo koncertu Latvijā laikmetīgās autormūzikas sērijā “Ma” sniegs vijolniece, dziedātāja, komponiste un aktrise Iva Bitova (Iva Bittová).

„Big Al &The Jokers” jubilejas koncerts izskanēs arī Ventspilī

16. janvārī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” ar jubilejas koncertprogrammu viesosies grupa „Big Al &The Jokers”.
Koncertā piedalīsies Jokeru ilggadējie draugi, Latvijā populāri izpildītāji - Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa un Daumants Kalniņš.

Teātra nams “Jūras vārti” aicina iegādāties abonementu

No 16. janvāra līdz 23. janvārim kultūras un mākslas cienītājiem būs iespēja iegādāties abonementu - biļešu komplektu uz pasākumiem teātra namā „Jūras vārti”. Kopumā būs pieejami 170 abonementi, kas ir 25% no skatītāju zāles sēdvietu skaita.

Atklās Ievas Rupenheites pirmo personālizstādi

Ceturtdien, 18. janvārī plkst. 18:00 teātra namā “Jūras vārti” tiks atklāta Ievas Rupenheites personālizstāde “Viens un tas pats”.

“Jūras vārtos” ar programmu “Vienaldzības” koncertēs Agnese Rakovska

1. martā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē ar solo programmu “Vienaldzības”, izpildot Raimonda Paula kompozīcijas, uzstāsies dziedātāja Agnese Rakovska.

Kamerkoris Ventspils aicina jaunus dziedātājus

Kamerkoris “Ventspils” un tā diriģents Aigars Meri izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu visās balsu grupās. Noklausīšanās notiks šī gada 15. un 17. janvārī plkst. 17:30 teātra namā “Jūras vārti”, 312. telpā, Karlīnes ielā 40.
Pretendentiem nav vecuma ierobežojuma un nav jāsagatavo īpašs priekšnesums.

Ventspilī koncertēs armēņu pianists Tigrans Hamasjans

24. martā Ventspilī,  teātra namā “Jūras vārti” savu pirmo un vienīgo koncertu Latvijā sniegs armēņu pianists un komponists Tigrans Hamasjans (Tigran Hamasyan).

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra izrādi "Mīlestības neprāts"

No 4. janvāra aicinām iegādāties biļetes uz Liepājas teātra izrādi "Mīlestības neprāts", kas notiks 1. februārī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti".
Biļešu tirdzniecības kārtība:
04/01 no plkst. 17:00 līdz 19:00 biļetes nopērkamas tikat t/n "Jūras vārti", Ventspils Kultūras centra un O/C "Ventspils" kasēs
05/01 no plkst. 12:00 biļetes nopērkamas visās "Biļešu Serviss"kasēs, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv

Populārās un deju mūzikas vakars ar Ventspils bigbendu

19. janvārī teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks atpūtas un izklaides pasākums, kura gaitā apmeklētājiem būs iespēja gan klausīties, gan padejot bigbenda mūzikas pavadījumā.