Grupas "Otra Puse" jubilejas koncerts. Intervija ar Normundu Pauniņu

Printer-friendly version

21. oktobrī plkst. 19:00 ar lielkoncertu Ventspilī, teātra namā “Jūras Vārti” grupa "Otra Puse" svinēs savas pastāvēšanas 25 gadu jubileju.

Kopā ar grupu "Otra Puse" uzstāsies arī  talantīgā dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai izveidojusies cieša sadarbība.
Koncertā skanēs „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Rīga”, “Kā nav tā nav”, „Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,”Savādā”, “Jūtu ceļotājs”, “Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.
Pie grupas lielākajiem panākumiem noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas par labāko popmūzikas albumu – 2009. gadā „Nakts vai Rīts” un 2013. gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu „Ave Pali” atzīta par 2011. gada Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu, savukārt hits no albuma “Uzzīmē mani” ar tādu pašu nosaukumu, Muzikālajā bankā 2014. gadā iegūst augsto 2.vietu. Šobrīd aktuālākā dziesma „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku ieguvusi plašu popularitāti dažādās radiostacijās un un stabili turās vairākos mūzikas topos.

Biļešu cena € 10.00 - 15.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu Serviss"kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv Pirkt biļeti

Intervija ar grupas "Otra Puse" līderi Normundu Pauniņu

Ar šo koncerttūri grupa "Otra Puse" atzīmē savu 25 gadu pastāvēšanu. Rudens tūri iesāksiet tieši ar koncertu Ventspilī. Ko šāda jubileja mūzikas grupai nozīmē?

Tā būs jau trešā reize, kad tūri sākam tieši Ventspilī un par to esam tikai priecīgi, jo klausītāji šeit vienmēr mūs ir atbalstījuši! Tajā pašā laikā tas būs patīkami satraucoši, jo Ventspilī neesam bijuši jau ilgāku laiku. Ir forši apzināties to, ka esam spējuši noturēt klausītāju uzmanību visu šo gadu garumā un to, ka pat mūsu pašas vecākās dziesmas joprojām ir dzīvas, tiek atskaņotas radio un cilvēkiem tās joprojām patīk.

Kā vērtējat grupas panākumus šo gadu laikā?

Tie ir bijuši dažādi – esam sasnieguši gan pašas augstākās virsotnes,kā piemēram - uzvara Muzikālajā bankā 2012.gadā ar dziesmu Ave Pali un protams divas balvas(2012 un 2014 gadā) par gada labāko popmūzikas albūmu, gan ir bijuši laiki ar ne tik spožiem panākumiem. Bet patīkami ir apzināties to , ka mums vienmēr ir bijis savs klausītājs, kurš novērtē mūsu 25 gados paveikto un kura dēļ mēs smeļamies spēkus, lai radītu atkal jaunus un jaunus skaņdarbus.  Jā, iespējams, mēs nevaram lepoties ar milzīgu fanu armiju, bet tie, kas ir – ir pa īstam un mēs esam laimīgi par to!

Ne visām grupām izdodas izpelnīties popularitāti tik ilgu gadu garumā. Kas, Jūsuprāt, ir "Otras Puses" veiksmes stāsta pamatā?

Veiksmes pamatā ir mūsu tieksme visu laiku attīstīties, nestāvēt uz vietas un meklēt arvien jaunus muzikālus apvāršņus. 

Pēdējos gados daudz sadarbojaties ar dziedātāju Antru Stafecku. Kādēļ ciešākai sadarbībai izvēlējāties tieši šo dziedātāju?

Antra bija “noskatīta” jauno talantu šovā. No sākuma tas bija vienreizējs projekts dziesmā Uzzīmē mani. Diegan drīz radās dziesma Kopā, kura bija rakstīta duetam un tajā brīdī nebija nekādu šaubu par dziedātāju, ko pieaicināt. Tā pamazām mēs arvien biežāk sākām uzstāties kopā. Viss notika dabīgi,  Normunda un Antras balsis sadziedājās arvien labāk un tad jau tapa dueti Es Tev, Tavās rokās un Taurenis, kas tikai apliecināja šo saderību.

Koncertā Ventspilī prezentēsiet arī "Otras Puses" jauno dubultalbumu "Labākās dziesmas. Notis. Vārdi". Patāstiet par to!

Šogad svinam grupas 25. gadu pastāvēšanas jubileju, tāpēc tas bija tikai loģisks solis apkopot visu šajos gados sastrādāto ... :) Tā kā labāko dziesmu ir sakrājies diezgan daudz, nolēmām izdot dubultalbumu ar 32 dziesmām, kas sakārtotas hronoloģiskā secībā un atspoguļo grupas attīstību un skanējumu šo gadu laikā.

Kādas dziesmas varēs dzirdēt koncertā Ventspilī?

Koncertu plānojam gandrīz divu stundu garumā. Gribās parādīt maksimāli daudz no 25 gados sadarītā, tāpēc spēlēsim gan dziesmas no pašiem pirmsākumiem, gan jaunākos darbus, gan protams visus mūsu lielākos hitus.

Kādi ir "Otras Puses" turpmākie mērķi?

Šobrīd strādājam pie jaunā albūma, ko plānojam izdot nākamgad. Mērķis ir radīt arvien jaunas dziesmas, jaunas muzikālas sajūtas gan mums pašiem, gan klausītājiem.