Jūras vārtos izskanēs koncertprogramma “Atgriešanās Ventspilī”

Printer-friendly version

18. oktobrī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” koncertā "Atgriešanās Ventspilī" muzicēs Ilze Ābola (vijole), Kaspars Zemītis (ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons), Pēteris Endzelis (oboja), Jānis Tretjuks (klarnete), Artūrs Šults (mežrags), Anrijs Ivanovskis (fagots), kā arī Ventspils kamerorķestris, Aigara Meri vadībā.
Koncerta vadītāja - Liene Jakovļeva.

Koncertā izskanēs  Volfganga Amadeja Mocarta Sinfonia concertante in E-flat major K.297b; Astora Pjacollas “Concierto para bandoneon, guitarra y orquesta de cuerdas” un Georga Pelēča  “Astor Piazzolla, Oskar Strock and Me or Buena Riga”. 

Ventspils Muzikas vidusskolas absolventei – vijolniecei Ilzei Ābolai, kura šobrīd studē maģistratūrā Šveicē, koncerts “Atgriešanās Ventspilī” ir īpašs. Ilze par savu atgriešanos un iespēju muzicēt uz “Jūras vārtu” skatuves saka: “Man tās vienmēr ir ļoti siltas izjūtas, īpaši tādēļ, ka tas nenotiek tik bieži. Katra reize, kad atgriežos Ventspilī, man ar kaut ko saistās un atsauc atmiņā četrus gadus, ko šeit pavadīju. Man šie gadi vienmēr asociēsies ar dzīves periodu, kas ir devis ļoti daudz gan cilvēciski, gan muzikāli. Šī skola ne tikai man, bet arī daudziem citiem bija kā otrās mājas, kur es pavadīju ļoti daudz laika – no rīta līdz vakaram. Bija ģimeniska sajūta, pasniedzēji, piemēram Andris Puziņš un Arimans Štrauss, vienmēr bija līdzās, vienmēr rūpējas un neskaitīja stundas nodarbībām.Tie noteikti ir gadi, ko vienmēr glabāšu atmiņā kā kaut ko ļoti siltu un patīkamu.”

Biļešu cena € 6.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv Pirkt biļeti
Ar t/n "Jūras vārti" DRAUGA KARTI atlaide 10%

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF