Jūras vārtos koncertēs Ventspils bigbends un trompetists Dominiks Višņausks

Printer-friendly version

26. oktobrī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē koncertēs Ventspils bigbends, īpašais viesis – trompetists Dominiks Višņausks.

Vakara gaitā klausītāji dzirdēs gan Ventspils Mūzikas vidusskolas  kombo" Tartu sekstetum" priekšnesumus, gan orģinālmūziku Ģ. Celmiņa, " 5 Man Band" un stīgu kvarteta izpildījumā, gan Loretes Mednes oriģinālkompozīcijas, papildinātas ar elektroniskās mūzikas elementiem, ko izpildīs “Ventspils džeza nonets". Pasākuma noslēgumā kopā ar Ventspils bigbendu uz skatuves kāps koncerta īpašais viesis - trompetists Dominiks Višņausks.

Dominiks Višņausks ir pazīstams kā profesionāls un daudzpusīgs mūziķis. Studējis Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā, Leipcigas Mūzikas koledžā un Amsterdamas konservatorijā. Piedalījies džeza festivālos Lietuvā, kā arī ārvalstīs, koncertējis kopā ar tādiem mūziķiem un muzikālām apvienībām kā Vijay Iyer, Klaus Kugel, Hill Green, Dalius Naujokaitis, Michael Moore, Andreas & Mathias Pichler, Jazzwerkstatt, A.Bumšteinas, L.Mockūnas, Jan Mksimovicz, Grazyna Auguscik, Jarek Bester, Secret Swing Society, Vapirov's Big Band, I.Bril, Igaunijas Dream Big Band, Mezkal Jazz, Jazzwerkstatt, Eiropas Jauniešu Big Band "Swinging Europe", Gerd Hermann Ortler Orchestra.

Šobrīd paralēli pasniedzēja darbam Vytautas Magnus Universitātē, Kauņas Mūzikas akadēmijā un Viļņas Konservatorijā, Dominiks Višņausks ir arī Latvijas mūzikas akadēmijas pasniedzējs un Latvijas radio bigbenda solists.

Biļešu cena € 5.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv. Pirkt biļeti
Ar t/n “Jūras vārti” DRAUGA KARTI atlaide 10%.

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome