Pasākumi Ziņas Galerija

“Jūras vārtos” skatāma Liepājas mākslinieku grupas izstāde “Piekrastes reljefs”

2011. gadā Liepājas mākslinieku grupa aizsāka nozīmīgu tradīciju, Liepājas pilsētas dzimšanas dienā dāvinot mākslas darbu izstādi saviem tuvākajiem kaimiņiem – ventspilniekiem. “Piekrastes reljefs” ir ceturtā liepājnieku (un šoreiz arī viņu draugu) izstāde Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”. Tā solās būt starptautiska, jo piedalīties aicināti arī divi mākslinieki no Lietuvas: Vitālija Petraitīte (Vitalija Petraityte) un Petras Saulenas (Petras Saulenas). Zīmīgi, ka abi mākslinieki nāk no Klaipēdas un tas šoreiz ir būtisks fakts, jo tādējādi arī šo autoru daiļrade tikusi ieausta mūsu Baltijas jūras piekrastes reljefā. Ventspili izstādē pārstāvēs mākslinieks, gleznotājs Jānis Kupčs.

Domubiedru grupa, kas ikreiz veido izstādes ekspozīciju ir mainīga, tomēr tās centieni sniegt pēc iespējas plašāku ieskatu mākslinieku daiļradē paliek aizvien nemainīgi. Izstādei “Piekrastes reljefs” izraudzīti 12 mākslinieku – Igora Bernāta, Herberta Erba, Krista Erba, Alda Kļaviņa, Guntas Krastiņas, Mārtiņa Krūmiņa, Jāņa Kupča, Andra Millera, Vitālijas Petraitītes, Petras Saulenas, Gintas Stavrovskas, Vikas Štrauhas – darbi: gleznas, fotogrāfijas un objekti.

 

Izstāde apskatāma līdz 19. aprīlim.
Ieeja bez maksas.

Izstādi organizē mākslas biedrība “Wind For Art” sadarbībā ar Liepājas kultūras pārvaldi un SIA “Kurzemes filharmonija”


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu