Pasākumi Ziņas Galerija

Kamerkoris “Ventspils”

Kamerkoris “Ventspils” – kolektīvs ar lielu radošo potenciālu, izteiksmīgu muzikalitāti un stipru garu. Kora iestudētās koncertprogrammas un muzikālās izrādes diriģenta Aigara Meri vadībā uzrunā klausītāju sirdis un atklāj kora bezgalīgās iespējas jauniem muzikāliem izaicinājumiem. Būt ceļā uz visaugstākajām virsotnēm – tas ir kora darbības galvenais motīvs!

Kamerkoris “Ventspils” savu darbību jaunā kvalitātē uzsāka 2014. gada nogalē. Ventspils klausītājiem ik gadu tiek piedāvātas dažādu žanru orģinālprogrammas, kā arī kopprojekti ar Latvijā atzītiem māksliniekiem, Ventspils Kamerorķestri un Ventspils bigbendu.

Kamerkoris “Ventspils” veiksmīgi startējis dažādos starptautiskos koru mūzikas konkursos:
2015. gads – 14. Starptautiskais koru festivāls “Tallinn 2015” (augstākais vērtējums kategorijā “Tautas mūzika”)
2016. gads – XX Starptautiskais Stasis Šimkus koru konkurss (1. vieta jaukto koru grupā, speciālbalva par labāko obligātā skaņdarba izpildījumu, kā arī speciālbalva par labāko programmu)
2017. gads – 3. Eiropas koru olimpiāde un Nāciju Grand Prix Rīga 2017. (Zelta diploms un kategorijas uzvarētāja tituls atklātā konkursa kategorijā “Folklora a capella”, Zelta medaļa un “Nāciju Grand Prix 2017” čempiona tituls)
2017. gads – 5. Starptautiskais Kopernika koru konkurss “PER MUSICAM AD ASTRA” (Grand Prize 2017, 1. vieta jaukto koru grupā, 1. vietu Tautas mūzikas programmā)

Gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, 2017. gadā kamerkoris “Ventspils” ieguva augstāko vērtējumu Ventspils un Kuldīgas apriņķa amatieru koru skatē.
2018. gada vasarā, veiksmīgi startējot koru konkursa pusfinālā jaukto koru grupā, ventspilnieki ierindojās astotajā vietā, iekļūstot “Dziesmu karu” finālā, kur 20 Latvijas labāko koru konkurencē izcīnīja augsto trešo vietu.

 

Vairāk informācijas skatīt ŠEIT

 

Ziņas

Baptistu baznīcā izskanēs kamerkora “Ventspils” un Ventspils Kamerorķestra Adventes koncerts

Lāčplēša dienā skanēs Aldoņa Kalniņa oratorija “Senas karavīru dziesmas”

Kamerkoris “Ventspils” aicina jaunus dziedātājus

Jauktais koris “Ventspils” ierindojas Latvijas labāko koru trijniekā

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu