Pasākumi Ziņas Galerija

Kamerkoris “Ventspils” aicina jaunus dziedātājus

Kamerkoris “Ventspils” un tā diriģents Aigars Meri izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu visās balsu grupās. Noklausīšanās notiks šī gada 3. un 5. septembrī plkst. 17:00 teātra namā “Jūras vārti”, 312. telpā, Karlīnes ielā 40. Pretendentiem nav vecuma ierobežojuma un nav jāsagatavo īpašs priekšnesums.

Kamerkoris “Ventspils” ir kolektīvs ar lielu radošo potenciālu, izteiksmīgu muzikalitāti un stipru garu. Ik gadu klausītājiem tiek piedāvātas dažādu žanru orģinālprogrammas, kā arī kopprojekti ar Latvijā atzītiem māksliniekiem, Ventspils Kamerorķestri un Ventspils bigbendu. Kamerkoris veiksmīgi startējis dažādos starptautiskos konkursos, bet šogad, piedaloties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koru konkursa „Dziesmu kari” finālā Latvijas labāko koru konkurencē ventspilnieki izcīnīja augsto trešo vietu.

Kamerkora “Ventspils” darbību finansē Ventspils Pilsētas dome.

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu