Pasākumi Ziņas Galerija

Ventspils bigbenda koncerts “Ziemassvētku idille”

19. decembrī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” Normunds Rutulis, Denisa Dārzniece un Ventspils bigbends koncertprogrammā “Ziemassvētku idille” atskaņos skaistākās Ziemassvētkiem radītās dziesmas.
Programmā iekļauti skaņdarbi gan latviešu, gan angļu valodā. Normunda Rutuļa solo izpildījumā, kā arī duetā ar Ventspils bigbenda vadošo solisti, jauno un talantīgo ventspilnieci Denisu Dārznieci  izskanēs dziesmas “Lai visiem svētku egle mirdz”, “Tikai balts”, “Let It Snow”, “White Christmas” un citas pazīstamas un iemīļotas melodijas.

Normunds Rutulis: “Lai gan Ziemassvētku laiks ir īss, ļaudis tam allaž veltījuši daudz emociju, radošuma, enerģijas un mīlestības. Tas ir skaists laiks, kuram piestāv skaista mūzika un, kas spēj ilustrēt mūsu apziņā kaut ko tīru un mīļu. Tā ir tāda sava veida idille. Cik labi, ka man ir iespēja kaut nelielu daļu no tā visa izdziedāt. Un, ja muzikālo balstu veido vesels orķestris, tad gandarījums ir tuvu maksimuma robežai. Pievienojies mums un noskaņo sevi Ziemassvētkiem!”

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu