Pasākumi Ziņas Galerija

Ventspils bigbends koncertā atskaņos brazīļu mūziku

14. novembrī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē kopā ar Ventspils bigbendu muzicēs solisti – basists Toms Poišs un bundzinieks, perkusionists Kaspars Kurdeko.

Koncertā tiks atskaņota zviedru komponista, saksofonista, multiinstrumentālista, aranžētāja un “Grammy” mūzikas balvas ieguvēja Magnusa Lindgrēna (Magnus Lindgren) brazīļu mūzikas oriģinālprogramma “Batucada Jazz “.

Bundzinieks, komponists un perkusionists Kaspars Kurdeko studējis Amsterdamas Mūzikas konservatorijas džeza departamentā. Kopā ar savu internacionālo džeza kvartetu ieguvis prestižu starptautisko balvu džeza konkursā “Keep Aye Jazz Award 2010” Nīderlandē, kā arī ieguvis specbalvu kā labākais izpildītājs. Šobrīd Kaspars Kurdeko strādā par pasniedzēju Ventspils Mūzikas vidusskolā un turpina džeza mūzikas attīstības tradīcijas Latvijā.

Toms Poišs ir viens no aktīvākajiem un pamanāmākajiem Latvijas basistiem. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļu, kā arī studējis Igaunijas Teātra un Mūzikas akadēmijā pie Taavo Remmel. Regulāri uzstājās un piedalās ierakstos ar Donu, “Astro’n’Out”, Elzu Rozentāli, Daumantu Kalniņu, Raimondu Paulu. Spēlējis gan basģitāru, gan kontrabasu “City Jazz Big Band” un “Latvijas Radio Big Band” kopā ar Niku Gothamu, DJ Monsta, Laimu Jansoni. Kopš 2016. gada darbojas arī kā Ventspils Mūzikas vidusskolas pasniedzējs.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu