Pasākumi Ziņas Galerija

Ventspils Kamerorķestris atskaņos roka balādes

20. martā plkst. 19:00 teātra namā “Jūras Vārti” uz jauna koncertcikla pirmo koncertu “Roka balādes. Sākums” aicina Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri.

Ventspils Kamerorķestra sniegumu papildinās klausītājiem zināmu un Latvijā populāru solistu priekšnesumi. Uz “Jūras vārtu” skatuves kāps Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Andris Ērglis un Atis Ieviņš. Roka “elpu” izpildījumam piešķirs Gundara Lintiņa (sitaminstrumenti), Jāņa Čubara (solo ģitāra), Ivara Ozola (basģitāra) un Mārča Vasiļevska (ritma ģitāra) klātbūtne.

Vakara gaitā izskanēs latviešu un ārvalstu komponistu radītas roka balādes. Programmā iekļauta gan M. Brauna un J. Petera “Dvēselīte”, H. Zariņa “Es un Tu”, A. Virgas un G. Vieru “Dzimtā valoda”, gan Bon Jovi “Bed of Roses”, The Cranberries “Zombie”, Janis Joplin “Piece of My Heart”, Metallica “Nothing Else Matters”, kā arī daudzi citi skaņdarbi.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu