Pasākumi Ziņas Galerija

Pārdošanā biļetes uz janvāra viesizrādēm teātra namā “Jūras vārti”

No 26. novembra plkst. 14:00 aicinām iegādāties biļetes uz pirmajām divām 2020.gada viesizrādēm teātra namā “Jūras vārti” – 15. janvārī paredzēto Dailes teātra izrādi “Neiespējamā misija”, kā arī Liepājas teātra izrādi “Bernardas Albas nams”, kas notiks 28. janvārī.

Dailes teātris Ventspils skatītājiem piedāvās komēdiju “Neiespējamā misija” Dž.Dž.Džilindžera režijā. Lomās: Artis Robežnieks, Rēzija Kalniņa, Vita Vārpiņa, Lauris Subatnieks, Andris Bulis, Gints Andžāns un Mārtiņš Upenieks.

Savukārt liepājnieki uz Ventspili vedīs Viestura Meikšāna režisēto izrādi “Bernardas Albas nams”. Lomās: Inese Kučinska, Anda Albuže, Laura Jeruma vai Madara Krživeca, Elza Gauja, Samira Adgezalova, Karīna Tatarinova, Pēteris Lapiņš un Viktors Ellers.

Biļetes iegādājamas t/n “Jūras vārti” kasē un visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās. T/n “Jūras vārti” DRAUGA KARTES īpašniekiem tiek piemērota atlaide 5%.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

 

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu