Pasākumi Ziņas Galerija

J.Lūsēns, K.Vērdiņš. Mūzikls “Zvaigznes bērns”

Pasākums pārcelts uz 12.02.2022. Iegādātās biļetes derīgas!

Mūzikla visai ģimenei – ziemas pasakas “ZVAIGZNES BĒRNS” dramaturģijas pamatā izmantota slavenā Oskara Vailda pasaka. “Zvaigznes bērns”  ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un grūtību pārvarēšanu. Tās galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu “kas es esmu?”, uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, kā arī novērtējot atbalstu, ko sniedz draugi un ģimene.

Jauno mūziklu veido spēcīga radošā komanda – komponists Jānis Lūsēns, dzejnieks Kārlis Vērdiņš,  scenogrāfe un kostīmu māksliniece Kristīne Jurjāne, režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Egija Abaroviča, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš un vokālā pedagoģe Annija Putniņa.

Mūzikla galvenajās lomās iejutīsies Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels, Uģis Roze, Katrīna Dimanta, Annija Putniņa, bet Zvaigznes bērna lomu atveidos Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēknis Markuss Rūtentāls.  Mūziklā piedalīsies arī citi Rīgas Doma kora skolas audzēkņi un Mūziklu nodaļas absolventi.

 

Organizē: Producentu grupa 7

 

Atpakaļ
05. decembris - 05. decembris
17:00
|
Lielā zāle
Biļešu cena
€ 10.00 - 20.00
Pirkt biļeti
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu