Pasākumi Ziņas Galerija

Deju ansambļa “Liedags”uzvedums “Kapteiņa Granta bērni”

Svētdien, 3. februārī pl.15.00 teātra namā “Jūras vārti” Ventspils deju ansamblis “Liedags” aicina uz deju uzvedumu “Kapteiņa Granta bērni”, kurš veidots pēc rakstnieka Žila Verna romāna motīviem.
Viss sākās ar atrastu pudeli. Kur meklēt nelaimīgo kapteini Grantu? Vai kapteiņa bērni sastaps tēvu? Kā ceļiniekiem izdosies pārvarēt visus šķēršļus saistītus ar dabas parādībām, plēsīgiem zvēriem, cilvēkēdājiem?
“Mums gribas eksperimentēt, lai dejotāji daudzveidīgāk varētu izpausties dejas valodā, iejusties tēlos ne tikai tautas dejas, bet arī mūsdienu dejas formā” tā par uzveduma ieceri kolektīva mākslinieciskā vadītāja un idejas autore Inga Liepiņa. Iepriekšējos gados deju ansambļa “Liedags” sniegumā deju uzvedumos ir izdejotas pasakas “Kaķīša dzirnaviņas”, “Sniega karaliene”, “Sprīdītis”, “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Īkstīte” u.c., kuri ir ieguvuši skatītāju nedalītas simpātijas un pozitīvas atsauksmes.
Ceļo kopā, izbaudi aizraujošas dēkas un laimīgas izglābšanās līksmi!

 

Organizē Ventspils Kultūras centrs

Atpakaļ
03. februāris - 03. februāris
15:00
|
Lielā zāle
Biļešu cena
€ 2.00
Pirkt biļeti
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu