Pasākumi Ziņas Galerija

LNOB baleta izrāde “Kopēlija”

Horeogrāfs: Aivars Leimanis
Diriģents: Farhads Stade
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Ināra Gauja
Gaismu mākslinieks: Jānis Valle

 

Izrādē piedalās: Svanilda (Baiba Kokina, Elza Leimane, Sabīne Strokša), Francis (Raimonds Martinovs, Zigmārs Kirilko, Arturs Sokolovs), Doktors Kopeliuss (Ringolds Žigis), Draudzenes (Paulīna Druka, Margarita Mergoļda, Jevgeņija Trautmane, Nataļja Lipska), Svanildas draudzenes (Iļana Puhova, Juka Mijake-Sokolova, Aleksandra Astreina, Laine Paiķe), Franča draugi (Aidens Viljams Konefrijs, Viktors Seiko, Sergejs Sosnovskis, Kristaps Jaunžeikars), Klaidoņi (Germans Ševčenko, Aleksandrs Osadčijs, Andris Pudāns, Pāvels Bartuls, Aleksandrs Kaļivods), Lelle Kopēlija (Paulīna Druka, Jeļena Dzidziguri, Iļana Puhova), Spāņu lelle (Paula Lieldidža-Kolbina, Ieva Rācene), Skotu lelle (Vanda Visnape-Trocjuka).

Leo Delība Kopēlija ir Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa pasakas Smilšuvīrs klasiskais lasījums. Komisks, krāsains, dzīvespriecīgs – tāds ir šis balets, kurā mūsu trupas labākie solisti izdejo un izspēlē stāstu par jauno Franci un viņa mīļoto Svanildu. Jaunieši nonāk īstā pārpratumu virpulī, kad Svanildas skaistumu aizēno noslēpumainā doktora Kopeliusa daiļās meitas burvība.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Atpakaļ
17. maijs - 17. maijs
15:00
|
Lielā zāle
Biļešu cena
€ .
Ar t/n "Jūras vārti" DRAUGA KARTI atlaide 5%

Izrāde 2 cēlienos

Izrādes ilgums: 1h 50min

Biļetes nopērkamas arī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu