Pasākumi Ziņas Galerija

KAS IR M?

M = Mīlestība. Viena no zināmākajām un tajā pašā laikā visgrūtāk raksturojamām cilvēka sajūtām.

2018. gadā Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” aizsāktā tradīcija izstādīt mākslu uz skatuves dēļiem turpinās arī 2020. gadā. Arī šogad skatītāji tiks aicināti vizuālās mākslas, mūzikas un gaismas ceļojumā.
Vai dažādas mākslas formas spēj bez vārdiem nodot sajūtas, kuras cilvēks asociē ar sev vien zināmām sajūtām, kuras, savukārt, viņš atpazīst kā mīlestību? Izstādes mērķis nav sniegt universālu atbildi uz uzdoto jautājumu, bet gan, izmantojot dažādākos mākslas izteiksmes līdzekļus, mēģināt katram pašam rast atbildes, ļaujoties prāta un sajūtu valdzinājumam.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un VKKF


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Atpakaļ
28. augusts - 01. septembris
Lielās zāles skatuve
Bez maksas
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu