Pasākumi Ziņas Galerija

Sanktpēterburgas deju teātra “Kārdinājums” izrāde “Šovs lietū”

“Šovs zem lietus IV. Tikai sievietēm” – spilgta, romantiska un jautra provokācija. Būs viss – pārsteidzošas atzīšanās mīlestībā, domas par mīlestību, par attiecībām starp sievieti un vīrieti. Vīriešu meli, sieviešu sapņi – tā ir tikai neliela daļa no jautājumiem, kas būs aizskarti izrādē. Šovā būs parādītas arī pikantas tēmas, kuras jebkuram vīrietim liks justies mazliet neērti, līdz ar to arī ieeja ir tikai sievietēm.
Pārdzīvojumi un pārdomas ir atspoguļotas uz skatuves ar dejotāju ķermeņa plastikas palīdzību. Izrāde ir īpaša ar to, ka šova fināla numuri notiek zem ūdens strūklakām, kas sajūsmina skatītājus un nevienu neatstāj vienaldzīgu.
Teātra mākslinieki ir 10 vīrieši, kuri ir ne tikai talantīgi dejotāji, bet arī lieliski aktieri, kuri spēj uz skatuves parādīt visu emociju klāstu, kas ir atspoguļoti priekšnesumos.

 

Organizē YOU ARE events agency, SIA

Atpakaļ
16. decembris - 16. decembris
19:00
|
Lielā zāle
Biļešu cena
€ 15.00 - 30.00

Pasākuma ilgums: ~2h

Pirkt biļeti
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu