Pasākumi Ziņas Galerija

Vladimirs Daņeļecs un Vladimirs Moisejenko ir Ukrainas tautas skatuves mākslinieki, kuri saņēmuši daudzus prestižus apbalvojumus. Kā apgalvo paši „Trusīši”, labākā balva – tie ir skatītāju sirsnīgie smiekli un skaļi applausi.
Talantīgo mākslinieku neordinārie koncerti izceļas ar lielo skaitu oriģinālu un smieklīgu personāžu, kuros viņi meistarīgi pārmiesojas. Skeči kļūst tik populāri un saglabājas atmiņā, ka tos pēc tam bieži citē un stāsta kā anekdotes. Pats „Trusīšu” vārds viņiem pielipis pēc slavenā numura „Trusīši atlidojuši!”, kas tika parādīts pirms daudziem gadiem programmā „Visas biļetes izpārdotas”.
Tagad Daņiļecu un Moisejenko pelnīti sauc par estrādes ilgdzīvotājiem, jo uz skatuves viņi ir jau divdesmit piecus gadus. Un šajā laikā mākslinieki nav zaudējuši savu humora izjūtu un sev piemītošo pozitīvismu, tieši otrādi, viņu talants mirdz arvien spožāk.

 

Organizē SIA “Maketika”

Atpakaļ
30. novembris - 30. novembris
19:00
|
Lielā zāle
Biļešu cena
€ 12.00 - 20.00
Pirkt biļeti
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu