Pasākumi Ziņas Galerija

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra izrādi “Precības”

No 21. maija aicinām iegādāties biļetes uz Sergeja Zemļanska iestudēto Liepājas teātra izrādi “Precības”, kas notiks 25.septembrī plkst. 13:00 teātra namā “Jūras vārti”.
21. maijā no plkst. 16:00 – 18:00 biļetes nopērkamas tikai t/n “Jūras vārti”, Ventspils Kultūras centra un O/C “Ventspils kasēs. Savukārt, 22. maijā no plkst. 12:00 biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī internetā bilesuparadize.lv.

21. gadsimtā radītā Gogoļa luga ir aktuāla arī mūsdienās – stāstot par mīlestības līkločiem un sev piemērota partnera izvēli dzīvei, tomēr lugas dialogi ir samērā naivi, tāpēc forma, kādā strādā S. Zemļanskis, ir lielisks veids, kā Gogoļa lugu skatītājiem atklāt no jauna.

Izrāde “Precības” saņēmusi gada balvu “Kilograms kultūras 2017”.
Izrāde nominēta 2016./2017. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai 8 nominācijās: “Gada lielās formas izrāde” – BALVA), “Gada režisors”,  (Sergejs Zemļanskis – BALVA), “Gada aktieris otrā plāna lomā” (Gatis Maliks), “Gada scenogrāfs” (Maksims Obrezkovs – BALVA), “Gada kostīmu mākslinieks” (Maksims Obrezkovs – BALVA), “Gada gaismu mākslinieks” (Mārtiņš Feldmanis – BALVA), “Gada kustību mākslinieks” (Sergejs Zemļanskis – BALVA), “Gada muzikālās partitūras autors” (Pāvels Akimkins).
Izrāde saņēmusi 7 “Spēlmaņu nakts” balvas t.sk. GRAND PRIX. Izrāde atzīta par labāko arī “Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojumā.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu