Pasākumi Ziņas Galerija

Vakance – Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists

SIA “Kurzemes filharmonija” (reģistrācijas Nr.LV51203035281) aicina komandā Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu  darbam teātra namā “Jūras vārti” un koncertzālē “Latvija”

Pienākumi

SIA “Kurzemes filharmonija” struktūrvienību – teātra nama “Jūras vārti” un koncertzāles “Latvija”- publiskā tēla veidošana un atpazīstamības veicināšana, tai skaitā:

  • vadīt mārketinga un sabiedrisko attiecību projektus;
  • koordinēt mārketinga plāna izstrādi un realizēšanu;
  • plānot un kontrolēt mārketinga budžetu;
  • gatavot preses relīzes, atspoguļot teātra nama “Jūras vārti” un koncertzāles “Latvija” aktualitātes un koordinēt SIA “Kurzemes filharmonija” pārstāvju viedokļa iekļaušanu komunikācijā;
  • koordinēt komunikācijas atbilstību “Kurzemes filharmonija” mārketinga komunikācijas stratēģijā noteiktajai vizuālajai identitātei, komunikācijas taktikai, sabiedrisko attiecību un mediju stratēģijai;
  • plānot, izstrādāt un realizēt reklāmas un informatīvās kampaņas (audio un video reklāma, drukātā reklāma, digitālā reklāma);
  • veikt mediju monitoringu;
  • nodrošināt mājas lapu un sociālo tīklu satura plānošanu, izstrādi un aktualizēšanu.

Prasības

  • augstākā izglītība, vēlams sabiedrisko attiecību specialitātē vai komunikāciju zinātnē;
  • vēlama iepriekšēja profesionālā pieredze sfērā;
  • padziļināta izpratne par kultūras un mākslas norisēm Latvijā un ārvalstīs;
  • teicamas rakstītprasmes latviešu valodā (gramatika un valodas lietojums);
  • spēja radīt oriģinālsaturu;
  • teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • labas sociālo tīklu un komunikācijas rīku pārvaldības prasmes,
  • labas zināšanas par aktuālajām mārketinga un sociālo tīklu tendencēm;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas (krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, organizēt savu darbu;
  • darbs klātienē.

Piedāvājam

  • pieņemt izaicinājumu un būt klāt kultūras telpas veidošanā;
  • iegūt vērtīgu pieredzi dinamiskā darba vidē;
  • sociālās garantijas;
  • bruto atalgojumu 1420 EUR/mēnesī;
  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

CV un pieteikuma vēstuli, iekļaujot līdzšinējās pieredzes izklāstu un  īsu teātra nama “Jūras vārti” un koncertzāles “Latvija” komunikācijas vērtējumu, gaidīsim līdz 2022. gada 17. augustam e-pastā: kf@ventspils.lv.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu
Situs sbobet resmi terpercaya. Daftar situs slot online gacor resmi terbaik. Agen situs judi bola resmi terpercaya. Situs idn poker online resmi. Agen situs idn poker online resmi terpercaya. Situs idn poker terpercaya.

situs idn poker terbesar di Indonesia.

List website idn poker terbaik.

Kunjungi situs mpo slot online terpercaya

Kunjungi Situs slot mpo online terbaik Indonesia.

Situs agen slot terpercaya dan resmi

slot hoki gacor