Pasākumi Ziņas Galerija

Uz “Jūras vārtu” skatuves Dirty Deal Teatro provokatīvā izrāde “Zvērīgā mīla”

21. novembrī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” būs skatāma Dirty Deal Teatro izrāde “Zvērīgā mīla” – iestudējums par dzīvniekiem, kuri valda pār mūsu prātiem.

Iestudējuma pamatu veido Jāņa Joņeva un Anetes Konstes radītie stāsti, kuru galvenos varoņus (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākās attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības, asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm un meistarīgi spēlējoties ar zvērisko cilvēkā un cilvēcisko zvērā.

Izrādes radošā komanda: dramaturgi –  Jānis Joņevs un Anete Konste, scenogrāfs un  mākslinieks – Kristians Brekte, mūzikas autors – Matīss Runtulis, gaismu  māksliniece – Jūlija Bondarenko, horeogrāfe – Katrīna Albuže, lomās – Ivars  Krasts, Marija Linarte, Klāvs Mellis.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu