Pasākumi Ziņas Galerija

Uz “Jūras vārtu” skatuves kāps Nacionālā teātra vecmeistari

25. februārī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” notiks Ģirta Ēča iestudētā Latvijas Nacionālā teātra izrāde “Juveliera jubileja”, kurā piedalīsies teātra zelta fonda aktieri – Ģirts Jakovļevs, Lolita Cauka, Dace Bonāte vai Lāsma Kugrēna.

Iestudējums, kura pamatā ir britu aktrises un rakstnieces Nikolas Makolifas luga, vēsta par juvelieri Morisu Hodžersu, kurš savā dzimšanas dienā dodas uz Bekingemas pili, lai paņemtu karaliskās regālijas un aizvestu tās uz Vestminsteras abatiju, kur nākamajā dienā notiek karalienes Elizabetes II kronēšana. Pilī viņš satiek Elizabeti, kas tobrīd vēl nav karaliene, un iemīlas viņā. Elizabete uzcienā viņu ar tēju un apsola apciemot Morisu viņa 90 gadu jubilejā. Morisa 90 gadu jubileja strauji tuvojas, viņš gaida karalieni, bet viņa sieva šim stāstam nespēj noticēt.

Angļu teātra, kino un televīzijas aktrises, prestižās Lorensa Olivjē balvas ieguvējas (1988) Nikolas Makolifas viena no viņas sarakstītajām trim lugām “Juveliera jubileja” pirmizrādi piedzīvoja 2012. gadā Edinburgas festivālā. Šī viņas pašas iestudētā luga viņai atnesa arī Edinburgas festivāla balvu kā labākajai aktrisei.

 

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF


Informējam, ka publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Atpakaļ
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku
Piekrītu